O NAS

Stowarzyszenie „INTO Poland” jest obecne w Polsce od 2000 roku. Bazujemy na doświadczeniach i dużej praktyce travelbee z Kolonii jak również naszego partnera z USA – FLAG (Foreign Around the Globe).

Specjalizujemy się w programach wymiany dla uczniów szkół średnich. Oferujemy mnóstwo zaangażowania i osobistego poświęcenia, tak żeby nasi uczniowie mogli powiedzieć, że pobyt za granicą był udanym i niezapomnianym przeżyciem. Nie jesteśmy biurem podróży, a organizacją specjalizującą się w wymianach zagranicznych uczniów szkół średnich. W naszym biurze pracują osoby, które od lat związane są z branżą zagranicznych wymian i często same mają doświadczenia wymiany. Znamy zatem wymianę z obu stron – ucznia i organizacji.

Współpracujemy również z grupą osób, które realizują dla nas spotkania z zainteresowanymi naszymi programami. Mamy również lokalnych reprezentantów, którzy odpowiadają za uczniów przyjeżdżających z zagranicy do Polski jak i kontakt z ich polskimi rodzinami goszczącymi.

Nauka za granicą – ucz się i baw z INTO Poland!

Ideą naszej organizacji jest umożliwianie uczniom nauki za granicą. Doświadczenie, jakim są nasze wymiany zagraniczne dla młodzieży, opiera się jednak nie tylko na zdobywaniu wiedzy. Wyjazd do innego kraju pozwala przede wszystkim na poszerzenie horyzontów. Dodatkowo, uczy samodzielności i pozwala niesamowicie podszkolić znajomość języka obcego. Poza tym to też świetna zabawa, okazja do nawiązania nowych przyjaźni na całe życie i doświadczenie, którego nigdy nie zapomnisz!

Nasze programy obecnie obejmują niemal 20 krajów położonych na czterech kontynentach. To, jak będzie wyglądała Twoja wymiana, zależy tylko od Ciebie! Sam decydujesz, czy będzie to szkoła średnia w USA, egzotyczna Kostaryka, gdzie uśmiech nie schodzi ludziom z twarzy, czy jeden z przyjaznych krajów skandynawskich. Wymiany zagraniczne organizujemy zarówno na cały rok, jak i semestr lub zaledwie miesiąc. Sam możesz więc wybrać nie tylko cel, ale również wymiar swojej przygody!

Wspaniała przygoda dzięki wymianie zagranicznej

INTO Poland jest organizacją non-profit. Oznacza to, że z podejmowanych działań nie czerpiemy zysków. Nie jesteśmy agencją turystyczną. To, co robimy, jest naszą pasją. Dlatego decydując się na wyjazd z nami, możesz być pewien, że dołożymy wszelkich starań, abyś był zadowolony. Sprawdź naszą ofertę i zaplanuj swoją przygodę!