Informacje o INTO Poland – liceum za granicą

Stowarzyszenie „INTO Poland” jest obecne w Polsce od 2000 roku. Bazujemy na doświadczeniach i dużej praktyce travelbee z Kolonii oraz naszego partnera z USA – FLAG (Foreign Around the Globe). Działamy jako organizacja non-profit. Zajmujemy się programami nauki w liceum za granicą – m.in. dla uczniów z Polski. Znamy osobiście wszystkich naszych uczniów i rodziców, a do każdego programu wymiany i każdego ucznia podchodzimy indywidualnie.

Po wymianie, jeśli zechcesz, pozostajemy w kontakcie. Jako były uczestnik naszych programów wymian masz okazje pomóc nam marketingowo i z poziomu swojego doświadczenia przekazać informacje uczniom zainteresowanym tą niezwykłą przygodą.

Dlaczego warto podjąć naukę w naszym liceum?

Specjalizujemy się w programach wymiany dla uczniów szkół średnich. Oferujemy mnóstwo zaangażowania i osobistego poświęcenia, tak żeby nasi uczniowie mogli powiedzieć, że pobyt za granicą był udanym i niezapomnianym przeżyciem. Nie jesteśmy biurem podróży, a organizacją specjalizującą się w wymianach zagranicznych uczniów szkół średnich. W naszym biurze pracują osoby, które od lat związane są z branżą zagranicznych wymian i często same mają doświadczenia wymiany. Znamy zatem wymianę z obu stron – ucznia i organizacji.

Współpracujemy również z grupą osób, które realizują dla nas spotkania z zainteresowanymi naszymi programami. Mamy również lokalnych reprezentantów, którzy odpowiadają zarówno za uczniów przyjeżdżających z zagranicy do Polski, jak i kontakt z ich polskimi rodzinami goszczącymi.