Szkoły prywatne z internatem w USA

Jeśli chcesz uczyć się w prywatnej szkole – podstawowej lub średniej – w USA, w naszym programie znajdziesz wszystko, czego wymagasz. INTO Poland opracowało unikalny serwis, który pozwala Ci na dostęp do najlepszych szkół z internatem w Ameryce. To placówki znane z wysokiego poziomu edukacji oraz bezpieczeństwa. Promujemy międzynarodowe środowisko i zrozumienie świata.

Program Boarding School

Chcesz uczęszczać do najlepszych szkół w USA? Program Boarding School jest właśnie dla Ciebie! Program skierowany jest do uczniów, którzy wybierają sobie zarówno region, jak i szkołę, do której będą uczęszczać. Proponujemy w obniżonej cenie topowe, prywatne szkoły z internatem w USA! Program jest kierowany szczególnie do osób, które cenią sobie wolność wyboru, najlepszą jakość edukacji i międzynarodowe środowisko.

Unikalnie – dla Ciebie

INTO Poland jest jedyną organizacją w Danii, Finlandii, Holandii, Węgrzech, Hiszpanii, Ukrainie, Rosji i Polsce, która opracowała program współpracy z najlepszymi szkołami prywatnymi, tak aby móc uzyskać obniżki czesnego dla naszych klientów. Oferujemy też usługę wyszukania i wyboru najlepszej szkoły w USA i Kanadzie w cenie, która jest w zasięgu Twojego budżetu.

Życzenia specjalne

Jeśli masz konkretne wymagania, na przykład chcesz rozwijać swoje artystyczne pasje, śpiewać, tańczyć, trenować piłkę, hokej, koszykówkę, jazdę konną, squasha, tenis, narciarstwo itp., możemy je spełnić. Oferujemy topowe szkoły z internatem, których absolwenci są akceptowani przez najlepsze uczelnie w USA, takie jak: Harvard, Yale, Stanford, MIT, Cornell, Princeton czy Dartmouth.

Lokalizacja szkół

Szkoły, z którymi współpracujemy, są zlokalizowane w następujących stanach: Kalifornia, Floryda, Hawaje, Utah, Vermont, Massachusetts, Maine, New York, Pennsylvania, Texas, Connecticut, British Columbia itp. Szkoły wybierane są przez nas w taki sposób, aby były dopasowane do Twoich życzeń, potrzeb i oczekiwań. To jest program szyty na miarę – specjalnie dla Ciebie!

Nasi klienci

Wielu rodziców naszych uczniów ma ponadprzeciętne dochody. Chcą oni dać swoim dzieciom możliwość najlepszej edukacji, którą można kontynuować na uniwersytetach amerykańskich należących do najlepszych na świecie. Jednak niektóre stypendia, jakie jesteśmy w stanie wynegocjować ze szkołami, są na tyle znaczące, że o wiele więcej rodzin może spełnić marzenia swoje i dziecka o prestiżowym wykształceniu.

Kryteria oferowanych szkół

Wszystkie nasze szkoły partnerskie spełniają najsurowsze normy. Mają długą tradycję (często 200 lat!) i bardzo dobre wyniki w testach SAT (test SAT to swojego rodzaju „matura” w USA i jest wymagany do przyjęcia na studia w Ameryce). Szkoły, które oferujemy, mają również tzw. wskaźnik sukcesu wynoszący 95%. Oznacza to, że taka część absolwentów dostaje się na wyższe uczelnie.

Nauczyciele

Ważnym elementem jest związek między uczniami i nauczycielami. W idealnym przypadku nauczyciel powinien mieć grupę mniejszą niż 12 uczniów. Zależność ta gwarantuje indywidualne podejście do każdego ucznia. Ponadto przywiązujemy wielką wagę do szerokiej gamy przedmiotów i zajęć pozalekcyjnych.

Gdzie mieszkają uczniowie?

Będziesz mieć pokój w szkolnym kampusie. W zależności od regulaminu szkoły pokoje są jednoosobowe lub dwuosobowe. Kampus jest częścią szkoły i wybrani nauczyciele mieszkają w domach na jego terenie. Koszty zakwaterowania i wyżywienia są wliczone w cenę czesnego. Kampusy zapewniają wysoki standard życia i pełne bezpieczeństwo. Nauczyciele, którzy opiekują się uczniami, organizują czas tak, żeby nikt się nie nudził.

Ukończenie szkoły – dyplom w USA

Nasi uczniowie są w stanie ukończyć szkołę podczas programu Boarding School. Uzyskanie dyplomu w USA umożliwia kontynuowanie nauki w amerykańskim uniwersytecie.

Długość programu

Niektórzy z naszych uczniów przebywają w szkole w USA tylko przez jeden semestr, wielu z nich decyduje się na rok szkolny, a niektórzy przedłużają pobyt do czterech lat aż do ukończenia nauki – wybór należy do Ciebie.
Jeśli wybierzesz rok szkolny, należy zwrócić się do swojej szkoły w Polsce i dowiedzieć się, czy po przyjeździe będziesz powtarzał rok szkolny. Każdy przypadek jest inny i powinien być omówiony z dyrektorem szkoły. Jeśli natomiast masz zamiar zostać w USA czy Kanadzie do końca swojej kariery szkolnej i kontynuować tutaj studia, sytuacja w polskiej szkole nie będzie miała dla Ciebie znaczenia.
Uczniowie otrzymują od nas dokumenty potrzebne do uzyskania wizy.

Czas wolny

Wszystkie szkoły z internatem zapewniają szeroki wybór zajęć sportowych, programów społecznych, turniejów, koncertów czy też oferowanych wycieczek.